Ana Sayfa / Hakkımızda

Kahyaoğlu Saraciye

 

Mahir KAHYAOĞLU tarafından KAHYAOĞLU ÇANTA adı altında kurulan firmamız 2001 yılında kurumsallaşarak KAHYAOĞLU SARACİYE DERİ TEKSTİL ve KONFEKSİYON SAN. TİC. LTD.ŞTİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana daima kaliteli ve güzel olanı müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamız bilgisayar çantası, kamera çantası, tablet pc kılıfı ve teknoloji sektöründe hizmet veren firmalarla ortaklaşa hareket etmektedir. Ürünlerimizi dizayn aşamasından son kullanıcıya varıncaya değin çok sıkı kalite kontrolden geçirerek yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.

Kendi imalatımızın yanı sıra Uzak Doğu ülkelerinden yaptığımız ithalatta da aynı özen ve titizliği göstermekteyiz. Aylık çanta üretimimiz minimum 20.000 adet olup bu rakam model ve tasarımlara göre değişmektedir.

Ürünlerimiz arasında seyahat çantası, evrak çantası, notebook çantası, okul çantası, sırt çantası ve valiz bulunmaktadır. Ayrıca firmalara özel tasarım ve promosyon çantası imalatı da yapmaktayız.